مسوولان گردشگری در چین درصدد سرمایه گذاری برای جلب گردشگران بیشتر با ایجاد نخستین شهر زنان جهان هستند جایی که مردان برای نافرمانی مجازات خواهند شد!
به گزارش رویترز از پکن ، روستای 2.3 کیلومتر مربعی لونگ شویهو، در ناحیه شوآنگ کیائو شهر چانگ کینگ، معروف به شهر زنان، بر اساس مفهوم سنتی محلی "زنان حکومت می کنند و مردان اطاعت" ساخته شده است.
یک مقام گردشگری چین گفت زنان سنتی در این مناطق سلطه دارند و مردان مجبورند فرمانبردار باشند و ما حالا از این امر برای جذب گردشگران استفاده می کنیم.
به گفته مقام فوق اداره گردشگری در نظر دارد بین 200 میلیون یوآن (26 میلیون دلار) و 300 میلیون یوآن برای ساختن تاسیسات ، جاده ها و ساختمان های این شهر هزینه کند و برای این کار از سرمایه گذاران داخلی و خارجی استقبال می کند.
شعار شهر جدید این است: زنان هرگز اشتباه نمی کنند و مردان هرگز نمی توانند درخواست های زنان را نادیده بگیرند!!!

انتظار می رود اجرای این طرح که از پایان 2005 شروع شد 3 تا 5 سال طول بکشد.
وقتی گروه های گردشگران وارد این شهر شوند زنان گردشگر هنگام خرید یا انتخاب محل اقامت حرف اول را خواهند زد و مردی که فرمانبردار نباشد با اجبار به زانو زدن یا شستن ظروف در رستوران مجازات خواهد شد.
/ 2 نظر / 3 بازدید

سلام فرزانه بانو من برده هستم یعنی برده یه خانم باور کنید شما که روانشناسی خوندید حتما از اسلیو و میسترس می دانید بله من خواهان صحبت با شما هستم و این برای من جالب هست که برای یه خانم جالب باشه که شهر زنان در چین وجود داشته باشه.

برده فرزانه بانو

سلام خانم ببخشید که عصبانیتون کردم ولی خوب حرف دلم بود که گفتم معمولا خانمها در شهر owk که شما از نمونه اش در چین صحبت فرمودید وقتی که برده ها اشتباهی می کنند و گاهی بدون انجام هیچگونه اشتباهی تنبیه برده ها جزو لاینفک زندگی برده ها هست ممنون میشم که به ایمیل پیامی بزنید